26-27 Mart ve 2-3 Nisan 2016
PMP Sınavına Hazırlık Eğitimi

 

Eğitimin Amacı:

Bu eğitimin amacı, katılımcılara PMP® sınavına hazırlık konusunda destek vermektir. Proje Yönetimi süreci olarak, PMI metodolojisi içeriğindeki bilgi alanları ve süreçlerinin detaylı olarak anlatıldığı bir eğitim programıdır. Temel proje yönetim terminolojisi ve genel kavramların yanı sıra entegrasyon, kapsam, zaman, maliyet, kalite, İK, iletişim, risk, tedarik ve paydaş yönetimi programın içeriğini oluşturmaktadır. Katılımcılar edindikleri bilgileri projelerin başlatma, planlama, uygulama-kontrol ve kapatma süreçlerinde kullanarak ve uygulayarak, eğitim programını tamamlayacaklardır.​​ Eğitimde PMP sınavına yönelik pratik uygulamalara da yer verilecektir.

Eğitim İçeriği

PMP® sınavına yönelik bilgilerin katılımcılara aktarılması ile birlikte tüm bilgi alanları ile ilgili süreçler soru örnekleri ile birlikte anlatılmaktadır. Her bir bilgi alanında yer alan süreçler, sürece ait girdiler-araç ve teknikler-çıktılar bazında detaylandırılmıştır.

 1. Temel Tanımlar ve Organizasyon
 2. Proje Entegrasyon Yönetimi
 3. Proje Kapsam Yönetimi
 4. Proje Zaman Yönetimi
 5. Proje Maliyet Yönetimi
 6. Proje Kalite Yönetimi
 7. Proje İnsan Kaynakları Yönetimi
 8. Proje İletişim Yönetimi
 9. Proje Risk Yönetimi
 10. Proje Tedarik Yönetimi
 11. Proje Paydaş Yönetimi
 12. Proje Yöneticisi Sorumlulukları


Eğitim Tarihleri
26-27 Mart, 2-3 Nisan 2016 Saat 09.00 – 18.30

Eğitim Yeri
L’ONDE Business Suites
Esentepe Mah. Kore Şehitleri C.
No.18 Zincirlikuyu ŞİŞLİ/İST.
 
Ücret ve Diğer Bilgiler
Eğitim bedeli kişi başı (KDV Dahil) 1.400 TL’dir.
Öğrenciler için % 25 indirim uygulanır.
5 kişi ve üzeri aynı kurumdan katılımlarda %10 indirim uygulanır.
Eğitim süresi boyunca her gün 2 kez çay/kahve molası ikramları eğitim ücretine dahildir.
Kayıt olduktan sonra belirtilen hesap numarasına ödeme yapılarak kesin kayıt tamamlanacaktır.
Kayıt için 0212 2170747 no' lu telefondan ve ya sanem.ucar@istanbulsmartacademy.com adresinden iletişime geçiniz. Katılım 16 kişi ile sınırlıdır. 

Levent Sümer, PMP, MRICS
 
Levent Sümer, İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden 2002 yılında bir dönem erken mezun olduktan sonra Amerika Birleşik Devletleri’nde Illinois Institute of Technology’de İnşaat Proje Yönetimi alanında master derecesini aldı ve profesyonel iş yaşantısına Chicago’da başladı. 2006’da Türkiye’ye döndükten sonra Çalık Holding, Bahadır İnşaat ve Torunlar GYO’da İş Geliştirme, Kontrat Yönetimi, Gayrimenkul Geliştirme ve Proje Yönetimi alanlarında üst düzey yöneticilik görevlerini başarıyla yürüttü. PMI tarafından verilen PMP sertifikasının yanında Royal Institution of Chartered Surveyors üyesi (MRICS) de olan Levent Sümer, Türkiye’de Proje Yönetim bilincinin gelişmesi için 2010 yılında arkadaşlarıyla birlikte Uluslararası Proje Yönetim Enstitüsünü (UPYE) kurdu.
Halen Boğaziçi Üniversitesinde gayrimenkul finansmanı üzerine doktora tez çalışmalarına devam etmekte ve Yıldız Teknik Üniversitesinde yüksek lisans seviyesinde proje yönetimi ve gayrimenkul geliştirme alanlarında misafir öğretim üyeliği yapmakta olan Levent Sümer, 2015 yılından beri AE Arma-Elektropanç’ta Strateji, İş Geliştirme ve Sözleşmelerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini başarıyla sürdürmektedir.
Eğitim Organizasyon Sorumlusu
Sanem Uçar - sanem.ucar@istanbulsmartacademy.com
Istanbul Smart Academy - 0212 217 0747
Share
Tweet
Forward
Share
 
Copyright © 2016 YAPI İNOVASYON MERKEZİ, All rights reserved. 
. 

Our mailing address is: 
 
YAPI İNOVASYON MERKEZİ
Gülbahar mh Salih Tozan sk İyigün iş merkezi No 13 Mecidiyeköy Şişli
Istanbul 34394
Turkey